AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Zvládnime každodenné povinnosti s posilnenou imunitou

V týchto zimných mesiacoch dostane náš imunitný systém poriadne zabrať. Prirodzenú odolnosť organizmu znižuje akákoľvek prekonaná infekcia, znečistené prostredie, stres, negatívne emócie, nesprávna výživa, nedostatok spánku a mnoho iných faktorov. Aby sme sa neskôr vyhli antibiotikám a častým návštevám u lekára, je dôležité včas podporiť obranné sily nášho tela.
Zvládnime každodenné povinnosti s posilnenou imunitou

Jednotka pre Vašu imunitu

Dnes nájdeme mnoho "overených receptov" na posilnenie imunity, ale ako si vybrať ten správny? Jednou z možností ako podporiť jej správne fungovanie je užívanie výživových doplnkov. Vyberajte si tie, ktoré sú bezpečné a majú preukázaný efekt. Imunoglukan P4H® ním bezpochyby je. Existuje viacero klinických štúdií a pozorovaní, ktoré potvrdzujú jeho pozitívny účinok na posilnenie imunitného systému, a ktorých výsledky boli publikované v odbornej literatúre.  Základnou zložkou všetkých produktov rady Imunoglukan P4H® je prírodný Imunoglukan®.

Ako Imunoglukan® funguje? Ide o vysoko purifikovanú látku, ktorá je získavaná izoláciou z Pleurotus ostreatus, komplex biologicky aktívnych polysacharidov. Imunoglukan® po užití prechádza v nezmenenej forme až do tenkého čreva. Tu sa naviaže na imunitné bunky v Peyerových plakoch. Následne dochádza k aktivácii imunitných buniek a k odstraňovaniu škodlivých látok. Uvoľňujú sa aktívne látky a postupne dochádza k aktivácii obranných mechanizmov v celom organizme.

Ak chcete podporiť svoj imunitný systém dlhodobo, siahnite po Imunoglukan P4H® kapsuly alebo tekutej forme, kde je Imunoglukan® v synergickej kombinácii s vitamínom C. Kapsulová forma je vhodná pre staršie deti a dospelých v rizikovom období. Pre menšie deti bol špeciálne vyvinutý Imunoglukan® P4H v tekutej forme, ktorý je už roky odporúčaný slovenskými pediatrami. Vhodné je jeho užívanie napríklad pri opakovaných recidivujúcich infekciách alebo preventívne pri nástupe dieťaťa do kolektívu. Imunoglukan P4H® neobsahuje žiadne farbivá ani arómy a je určený pre deti v predškolskom veku. 

Trápia Vás okrem oslabenej imunity aj tráviace ťažkosti? Vyberte si Imunoglukan P4H® SynBIO. Okrem Imunoglukanu®, vitamínu C obsahuje aj bakteriálne kultúry a fruktooligosacharidy, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ak je Váš organizmus oslabený napríklad užívaním antibiotík alebo dlhodobým cestovaním, je Imunoglukan P4H® SynBIO určite správnou voľbou.

Mnoho dnešných ľudí žije dynamickým a aktívnym spôsobom života, kedy nemajú čas myslieť na prevenciu. Zastavia sa, až keď ich už choroba "dobehla". Ak patríte k nim, vyskúšajte Imunoglukan® P4H ACUTE!. Obsahuje prírodný Imunoglukan® vo zvýšenej dávke (300 mg), dvojnásobnú referenčnú výživovú hodnotu vitamínu C a referenčnú výživovú hodnotu zinku, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy. Prípravok sa užíva krátkodobo počas 5 dní. Je vhodný pre intenzívnu podporu imunity v rizikovom období.

Pri ochrane svojho zdravia mnohokrát zabúdame, že dôležitú úlohu zohráva naša pokožka. Tá chráni organizmus od vonkajších vplyvov a škodlivín. Epitelové bunky na povrchu kože tvoria najväčšiu funkčnú a imunitnú bariéru organizmu. Ak táto bariéra funguje správne, chráni pokožku pred stratou vody a zabraňuje vstupu škodlivých látok, iritantov a mikroorganizmov dovnútra kože. Porušenie integrity alebo celistvosti kože znižuje jej obranyschopnosť, čo vedie k zvýšenému riziku vzniku infekcie. Obnova a normalizácia bariérovej funkcie kože je veľmi dôležitá v prevencii a na spomalenie progresie rôznych kožných ochorení.

Na regeneráciu, ochranu a udržiavanie dobrého stavu kože sú vhodné Imunoglukan P4H® krém a telové mlieko Imunoglukan P4H® lotion. Účinnou zložkou oboch kozmetických prípravkov  je prírodný Imunoglukan®. Telové mlieko okrem toho obsahuje zmes prírodných rastlinných olejov, bambucké maslo, pantenol a vitamín E. V klinickej štúdii boli preukázané veľmi dobré výsledky a tolerancia aplikácie Imunoglukanu® u pacientov s atopickým ekzémom. Imunoglukan P4H® krém / lotion sú vhodné tiež po ožiarení, ako aj na suchú a atopickú pokožku. Majú regeneračné a hydratačné účinky. Obnovujú celkovú integritu kože pri všetkých typoch pokožky. Sú ľahko roztierateľné a vhodné pre denné používanie.

Viac informácií nájdete na: www.imunoglukan.com

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma