AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Zavítajte s deťmi do Veľkého Medera

Ak plánujete výlet k vode a chcete ho spojiť so zábavou, adrenalínom a zároveň mať dobre postarané o detičky, vyskúšajte navštíviť Veľký Meder. Aquapark a termálne kúpalisko Veľký Meder bude mať počas letnej sezóny prístupných až 10 bazénov. Stredisko ponúka vzrušujúce adrenalínové atrakcie. Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Súčasťou areálu je Tarzania, lanová dráha s dĺžkou 650 metrov. Je rozdelená do dvoch trás a poriadne ponaťahuje údy veľkých aj malých lezcov.
Zavítajte s deťmi do Veľkého Medera

Počas prichádzajúceho leta čaká na návštevníkov viacero zábavných podujatí. Pôjde hlavne o vystúpenia hudobných skupín rôznych žánrov, obľúbené penové párty a laserovú show, ktorá ukončí letnú sezónu.

Meder vnutorny bazen.jpg

K doterajším službám pribudla koncom februára tohto roka nová atrakcia. Je ňou wellness centrum. Pozostáva zo štyroch typov sáun (infra, parná, fínska a bylinková sauna), soľnej komory, Jakuzzi, ochladzovacieho bazéna, biosolária, dvoch relaxačných miestností, masážnych služieb, pedikúry, rybej pedikúry, kozmetiky, akumpresúrnej masáže CERAGEM a magnetoterapie BEMER. Určite si odpočiniete.

Meder - zena 2.jpg

Meder - rodina tobogan.jpg

Letná sezóna bude trvať do konca augusta. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Privítať vás tu preto môže príjemné letné počasie. www.thermalcorvinus.sk.

Meder - dieta - tobogan.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma