AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Západný trend mesačného balenia plienok dorazil aj na Slovensko!

Plienky patria k najdôležitejším potrebám v starostlivosti o deti. V rodinnom rozpočte patria plienky bohužiaľ k tým najdrahším položkám. Vo februári 2014 plienky zdražel výrobca. Rodičia to majú naozaj ťažké a musia šporiť, kde sa dá. Poradíme vám, ako nakupovať rozumne.
Západný trend mesačného balenia plienok dorazil aj na Slovensko!

Chytré mamičky nakupujú online

Nebaví vás behať po meste od obchodu k obchodu s kočiarom, stáť v zástupoch v supermarketoch a hľadať najlacnejší tovar pre deti? Neplytvajte zbytočne časom ani energiou a voľné odpoludnie radšej venujte svojim deťom.

Všetky detské potreby zabezpečíme výhodne a rýchle online. A Feedo.sk má pre vás vždy niečo navyše! Nenechajte si ujsť super akciu s najobľúbenejšími plienkami Pampers!

clanek1.jpg

Plníme priania mamičiek

Až 65% rodičov sa v zákazníckych prieskumoch vyslovilo jasne, nechcú kupovať látkové plienky, aby ušetrili. Chcú výhodné mesačné balenia jednorazových plienok! A Feedo.sk v spolupráci s Pampers im vyhovelo.

Špeciálne nové mesačné balenie plienok Pampers zabezpečíme exkluzívne na Feedo.cz za zavádzaciu cenu 31,72€! Jedna plienka vás tak vyjde len na 0,17 €!

clanek2.jpg

Ušetrite hneď dvakrát: Neplaťte za poštovné!

Pokiaľ chcete ušetriť hneď dvakrát, stačí nakúpiť na Feedo.sk a buď získať poštovné úplne zadarmo alebo už od 0,99 EUR. Nenechajte si túto skvelú príležitosť ujsť a ušetrite! Akcia trvá len do 18. 5. 2014, tak neváhajte!

clanek3.jpg

Doprajte svojmu dieťatku kvalitu plienok Pampers a ušetrite!

Plienky Pampers si zamilovali mamičky na celom svete. Sú zárukou suchého zadočka aj dokonalého pohodlia ako pre bábätko, tak aj pre mamičku. Chcete dopriať svojmu bábätku to najlepšie a pritom ušetriť? Tak sa nezabudnite registrovať do výhodného Pampers Premium Programu na Feedo.sk! Členovia programu nakupujú plienky Pampers až pol roka za špeciálne prémiové ceny!

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma