AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Vítanie leta v ZOO Bratislava

Príďte s celou rodinou privítať letné prázdniny už túto sobotu (2. júla, 2016) do bratislavskej zoologickej záhrady. Od 10:00 do 16:00 hodiny na vás čaká skvelý sprievodný program s partnermi podujatia, mnoho atrakcií, hier a zábavy.

Deti budú mať možnosť súťažiť v rôznych disciplínach a nazbierať pečiatky na štyroch súťažných stanovištiach, odfotiť sa s maskotom Aquparku Senec – Hrochom Paulom a vyhrať super ceny od partnerov podujatia Aquapark Senec, Vöslauer, magazín Maminka a detský časopis Šikovníček. Určite si so sebou pribaľte aj plavky, pretože ku každej detskej vstupenke do ZOO dostanete detskú vstupenku do Aquaparku Senec zdarma. Okrem toho na vaše detičky na ďalších dvoch nesúťažných stanovištiach čaká maľovanie na tvár a ochutnávka nebesky chutných a zdravých maškŕt Heavenly Tasty Organic Superfood.         

Počas dňa sa deti môžu zúčastniť komentovaných kŕmení so ZOO a dozvedieť sa niečo nové o vybraných druhoch zvierat a dokonca si aj niektoré zvieratká nakŕmiť potravou, ktorú pripravili pre svojich zverencov chovatelia. Od 13:00 do 15:00 hodiny sa môžu deti povoziť na koníkoch, ktoré budú na nich čakať na hornom detskom ihrisku.

Program sobotného komentovaného kŕmenia:

14:00 Surikaty vlnkavé

14:10 Medveď hnedý

14:20 Veľké mačkovité šelmy (leopardy, jaguáre, tigre, levy)

14:50 Makaky magoty

15:00 Gibony zlatolíce

15:20 Žirafy Rothschildove, zebry Chapmannove

15:35 Hrošíky libérijské

16:00 Kone Przewalského

16:10 Nosorožce tuponosé južné

16:20 Lamy krotké, lamy alpaky

Tešíme sa na vás a vaše ratolesti už túto sobotu v ZOO Bratislava.

Súťažte s nami o dve rodinné vstupenky na sobotné podujatie v ZOO Bratislava (2 dospelí a 2 deti, 2 voľné vstupy do Aquaparku Senec, pitný režim Vöslauer a časopis Šikovníček) na facebookovej stránke https://www.facebook.com/casopismaminka.

PARTNERI PODUJATIA

logo zoo v krivkách.jpg

ZOO BRATISLAVA: zoologickú záhradu navštevujú zväčša rodiny s deťmi. S výstavbou sa začalo v roku 1959 a slávnostné otvorenie ZOO pripadlo na 9. máj 1960. Odvtedy prešla mnohými zmenami. V roku 2004 pribudla nová jedinečná expozícia druhohorných plazov v strednej Európe DinoPark. Postupne sa ZOO Bratislava mení a rastie aj jej prestíž a popularita, čoho dôkazom je aj nárast návštevnosti a počtu chovaných zvierat z pôvodných 238 jedincov v 74 druhoch na 914 jedincov v 176 druhoch.

Attachment-1.jpeg

AQUAPARK SENEC: je koloseom nespútanej zábavy pre všetky vekové kategórie, plavcov i neplavcov, milovníkov slnka i chládku! Aquapark ponúka rôzne typy bazénov s množstvom pútavých atrakcií. Celoročne svojich návštevníkov láka teplá voda 28-38°C z vrtu v 6 rôznych bazénoch, počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov. V bazénoch vodného parku nemôžu chýbať tie najlákavejšie vodné atrakcie – tobogany, šmykľavky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších.

Voes_CMYK.JPG

VÖSLAUER: Vöslauer je minerálna voda známa svojou čistotou a vyváženou zmesou minerálov. Tisícročia, štyri vrstvy hornín a hĺbka 660 metrov pod zemským povrchom vodu ochránili pred vplyvmi prostredia a nečistotami, inak by voda nebola taká aká má správna minerálka byť – kvalitná, vyvážená a zdravá. Vöslauer Junior sú vyvinuté špeciálne pre deti, aby pitie vody bolo pre nich zábavou. Pobavia ich aj veselé nálepky so zvieratkami na etiketách. Vöslauer Junior sa s novým uzáverom postará o radosť z pitia pre aktívne deti.

image001.gif

HEAVENLY TASTY ORGANIC SUPERFOOD: všetky deti musia mať prístup k tým najlepším  jedlám, ktoré sú vyrobené z čerstvých prírodných surovín. Kladie sa dôraz na použitie zloženia potravín a prísad. Používajú sa prísady ako špenát, ružičkový kel, kokosové mlieko a tekvica. V potravinách sa tiež používajú zdravé zrná ako pohánka a amarant, ktoré zasýtia a výborne chutia! Všetky výrobky majú menej ako 1/8 hladiny cukru oproti konkurenčným dojčenským a detským produktom.

download.png

ČASOPIS MAMINKA: časopis Maminka je to najlepšie v živote ženy! Každá maminka chce vedieť, čo je pre ňu a pre jej dieťatko najlepšie! A všetky dôležité informácie, rady a tipy nájde len v časopise Maminka! Zaujímavé rozhovory, najnovšie trendy a informácie o tehotenstve, pôrode, starostlivosti o bábätká a výchove malých nezbedníkov, ale aj o móde, voľnom čase, o cestovaní, zdraví, skrátka o všetkom, čím žijee vy, maminky!

ČASOPIS ŠIKOVNÍČEK: Šikovníček je časopis pre všetky hravé a zvedavé deti. Šikovníček je určený (ne)čitateľom od troch do desiatich rokov. Hlavnou ideou časopisu je deti pobaviť a niečo naučiť. Časopis využíva prirodzenú detskú zvedavosť a túžbu poznávať nové veci. Preto prináša okrem zábavného čítania i veľké množstvo hádaniek, doplňovačiek, hlavolamov, omaľovánok, vystrihovačiek a množstvo ďalších úloh

ZOO-vitanie-leta-300x600.png

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma