AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

V čom budete „IN“ túto sezónu?

Opäť nastala tá časť roka, kedy prichádzajú zimné lenivé dni a ak sa vám ráno nechce prezliekať z pyžama, máme pre vás dobrú správu. Pyžamové kostýmy a saténové košieľky ovládli módne móla a sú horúcim trendom aj na bežné nosenie.
V čom budete „IN“ túto sezónu?

Nájdete ich aj v novej kolekcii talianskej značky Stefanel a sú z ľahkého a padavého materiálu, ozdobené jemnou čipkou alebo geometrickým vzorom. Stefanel svoje pyžamové kostýmy kombinuje s vojenskou army parkou, dlhým kabátom pod kolená, džínsovou či koženou bundou. Celkový look dotvára crossbody kabelka a kotníkové čižmičky. Ešte viac trendy budete, keď si oblečiete pyžamový kostým vo vínovej farbe. Bordová prevládala na mólach už v roku 2015 a aj tento rok si ju dizajnéri vybrali ako jednu z popredných farieb svojich kolekcií. V Sfefaneli nájdete v tejto farbe hneď niekoľko zaujímavých kúskov.  Táto bohatá a plná farba dokáže obohatiť naše telo, dušu i myseľ. Vyžaruje dôveru a stabilitu.

LOOK 12.jpgLOOK 2.jpgLOOK 32.jpgLOOK 33.jpg

Košele či blúzky sú samostatnou kategóriou dámskeho outfitu, ktorú pozvoľna mení každá nová sezóna. Preto na ne Stefanel nezabudol ani vo svojej kolekcii na jeseň a zimu 2016/2017. Aj tu hrajú vysokú hru použité materiály, ktoré sú odľahčené, tenké, často transparentné, alebo naopak kompaktné, ale vždy mäkké a ľahké, príjemné na telo. Nosia sa klasické kancelárske biele blúzky, ozvláštnené sexi výstrihmi, košele zaujímavých strihov, s transparentnými časťami, odhalenými ramenami, ale i predĺžené. Košele boli historicky považované za bielizeň, dnes sú samostatným módnym prvkom, ale požiadavky na luxus pri ich nosení a údržbe stále stúpajú. Farebná škála tejto kategórie je široká, biela je často favoritom pre svoj odkaz čistoty, ale v Stefaneli nechýbajú ani jemné pastelové tóny a svetlé neutrály. V kvalitnej a dobre padnúcej modernej blúzke budete vyzerať šik, elegantne, dodá vám ženský pôvab a perfektne ju využijete k sukni, džínsom, ale aj k oversized nohaviciam. Oversized oblečenie je populárne už niekoľko rokov a nie je tomu inak ani túto sezónu. Stefanel stavil okrem iného aj na oversized vesty a svetre. Tieto kúsky v kombinácii s vyššie uvedenými blúzkami, či dlhými šatami vytvárajú ten správny bohémsky nádych.

VC018D64386_3290_RD.jpgVL050DF1192_0049_RD.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma