AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Tipy na vianočné darčeky pre deti

Vianočné sviatky sú obzvlášť u detí obdobím plným radostného očakávania. Spoločnosť Ravensburger, ktorá sa už viac ako 125 rokov naplno venuje šíreniu zábavy, poučeniu a rodinnej pohody, pripravila tipy na vianočné darčeky nielen pre vaše ratolesti. Stolové hry a 3D puzzle prirodzenou formou rozvíjajú schopnosti detí a zapoja do zábavy celú rodinu.
Tipy na vianočné darčeky pre deti

3D puzzle pre tvorivých

Vytvorte si vlastnú panorámu mesta z edície 3D puzzle Budovy. Nájdete v nej všetky architektonické ikony od Sochy slobody, Empire State Building po Big Ben. Nočná edícia s LED svetlami dodá vašej miestnosti tú správnu žiaru veľkomesta. Teraz máte možnosť zostaviť ohromujúci 3D model Šikmej veže v Pise bez toho, aby ste opustili pohodlie svojej obývačky. Automatické prepínanie svetelných efektov je efektný a dramatický doplnok každej miestnosti. Odporúčaná cena výrobkov je 899 Kč.

Untitled.png

S novou edíciou 3D puzzle Ja, zloduch 3 od spoločnosti Ravensburger s obľúbenými motívmi mimoňov v žlto-modrom tóne si vaše deti vyrobia praktické a funkčné doplnky do svojho kráľovstva. Všetky detské tajomstvá ľahko schová farebná úložná škatuľa a praktické farebné stojany na ceruzky ozdobia každý stôl. Odporúčaná cena výrobkov je od 219 Kč do 649 Kč.

Untitled2.pngUntitled3.pngUntitled4.png

Miniatúrny model VW Bus, sen všetkých Hippies, domov surferov, klasika, symbol slobody a radosti zo života v klasickej červenej a bielej farbe, samozrejme vrátane surfu na strešnom nosiči. Stabilné trojrozmerné vozidlo bez lepenia s funkčnými otáčajúcimi sa kolieskami a nárazníkom za odporúčanú cenu 799 Kč. 

Untitled5.png

Ravensburger 3D puzzle nie sú len skvelými doplnkami izby, no prinášajú všetky výhody spojené s tradičným puzzle a navyše zlepšujú jemnú motoriku detí. „Ravensburger 3D puzzle rozvíjajú u detí trpezlivosť, vytrvalosť, schopnosť systematicky postupovať v práci podľa detailného návodu či inštrukcií. Podporujú aj rozvoj priestorovej predstavivosti, jemnú motoriku a cvičenie zručnosti,“ hovorí detský psychológ Václav Mertin.  

Stolové hry pre rodinnú zábavu

Všetci sme trochu DAWAK? Ak ste pripravení na viac ako 1 000 bláznivých otázok a úloh, táto bláznivá párty hra je len pre vás. Ten, kto sa chce stať šampiónom Dawakov, musí byť rýchly a inteligentný. Boduje tu totiž len ten, kto ako prvý povie správnu odpoveď. Spoločenská hra pre vševedov a všeumelcov. Odporúčaná cena je 449 Kč.

Untitled6.png

Labyrinth Junior jedna z najúspešnejších stolových hier, tentoraz pre všetkých malých fanúšikov filmu Autá 3. Posúvajte steny a meňte chodby pri ceste za svojimi automobilovými hrdinami v neľahkom labyrinte napumpovanom benzínom. Labyrinth Junior je inteligentná posuvná hra s Bleskom McQueenom, ktorý má opäť šťavu. Odporúčaná cena hry je 679 Kč.

Untitled7.png

Stolové hry Labyrinth a Dawak stavajú na využití strategickej spolupráce i súťaženia, priateľstva i nepriateľstva. Hry však nielen pobavia, no rozvíjajú u dieťaťa schopnosť priestorovej predstavivosti, zoznamujú sa so vzťahom príčina – následok pri plánovaní budúcich krokov, ktoré povedú k cieľu,“ hodnotí detský psychológ Václav Mertin. 

Ravensburger 3D puzzle a stolové hry možno už dostať v e-shopoch a kamenných predajniach Bambule, Sparkys, Pompo, Hm Studio a ďalších.

Pre viac informácií navštívte www.ravensburger.cz a www.facebook.com/ravensburgerCZSK.

O spoločnosti Ravensburger

Ako starostlivú ručnú prácu zhotovila firma Ravensburger v roku 1884 prvú spoločenskú hru. Rodinný podnik, založený v roku 1883, dnes ponúka vysokú kvalitu detských hier, hlavolamov i vedecké sety a najväčší výber puzzle v Európe, ktoré prinášajú radosť z hry, vzdelávanie a podporujú rodinnú pohodu. Ravensburger verí, že včasné rozvíjanie a stimulácia myslenia u detí pomáha nielen rozvíjať ich zvedavosť, motorické a umelecké schopnosti, no tiež dodáva pocit uspokojenia a radosti z dosiahnutého cieľa.

Medzi produktmi Ravensburger nájdete najrozmanitejšie súbory inovatívnych hier s veľkou vzdelávacou hodnotou. Hry vyvíjané tak, aby zábavnou formou cielili na vekovo zodpovedajúce schopnosti detí. Mnoho hier je vytvorených s veľmi nízkym stupňom náročnosti a je ľahké sa ich naučiť, aby aj mladšie deti mali šancu poraziť dospelých. Ravensburger získal mnohokrát cenu od uznávaných inštitúcií ako Parent’s Choice Foundation, Oppenheim Toy Portfolio alebo Family Fun.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma