AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Syn Williama a Kate je pokrstený. Malý princ má hneď 7 strýkov

Obrad vo svätojakubskom paláci opäť pritiahol davy zvedavých ľudí. Po predstavení pred pôrodnicou, bol po troch mesiacoch princ prvýkrát znovu na verejnosti. Princa rodičia obliekli do slávnostného rúcha - repliky šiat, v ktorých nechala pokrstiť svoju najstaršiu dcéru kráľovná Viktória. V čipkovaných dlhých šatách budúci nástupca trónu pripomínal skôr roztomilé dievčatko.
Syn Williama a Kate je pokrstený. Malý princ má hneď 7 strýkov

Medzi typovanými kandidátmi na kmotrov sa najčastejšie objavovalí mená Pippy Midleton a princa Harryho. Kráľovský pár nakoniec siahol k originálmu riešenia a svojmu synovi vybrali do života hneď sedem krstných rodičov z radov svojich priateľov (Oliver Baker, Emilia-Jardine Patersonová a William van cuts) a širšieho kruhu rodiny (Williamova sesternica Zara Tindallová). Medzi kmotrov ďalej patrí gróf Earl Hugh Grosvenor, bývalý tajomník Jamie Lowther-Pinkerton a blízka priateľka princeznej Diany, Julia Samuelova.

Veľká udalosť sa samozrejme nezaobišla bez kráľovnej Alžbety II., Princa Charlesa, princa Philipa, Charlesovej druhej manželky Camilly, princa Harryho, Catherininých rodičov Carole a Michaela a súrodencov Pippy a Jamesa.

Počas ceremónie sa princ George spokojne usmieval. Jeho otec William si neodpustil poznámku, že je to snáď prvýkrát, keď vydržal pokojný po celý deň.

Foto - Profimedia.cz

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma