AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Svadobný deň – dôležitý moment každej z nás

Najočakávanejším momentom v živote každej ženy je svadba. Povinnosti súvisiace s plánovaním a výberom dátumu, miesta, cez fotografa a družičky až po svadobné menu a obrúčky, predchádzajú tomu najkúzelnejšiemu dňu, počas ktorého sa každá žena chce cítiť krásna a výnimočná.
Svadobný deň – dôležitý moment každej z nás

Rovnako ako pocit výnimočnosti vo svadobný deň, je pre každú nevestu dôležitá originálnosť a odlišnosť práve tej jej svadby od predchádzajúcich. Dôležitou súčasťou plánovania svadby je aj výber vhodného oznámenia o svadbe, nad ktorým dokážu nevesty sedieť hodiny a hodiny, kým sa rozhodnú pre to najlepšie. Možností je neúrekom, avšak množstvo z nich sa už opakuje a je ťažšie sa odlíšiť. Nevadí! Vďaka Empikfoto môžete mať netradičné, originálne a zároveň jedinečné svadobné oznámenie. Také, aké zaručene nemá nik iný, pretože na ňom môže byť vaša spoločná fotografia s partnerom. Môže ísť napríklad o vašu prvú spoločnú fotografiu ako páru alebo vašu obľúbenú fotografiu. V prípade, že by ste chceli upustiť uzdu fantázii a ste adrenalínový typ, na fotografii môže byť zachytený netradičný zážitok akým je napríklad tandemový zoskok padákom. Výber fotografie, ktorá bude zdobiť vaše svadobné oznámenie a je len a len na vás. Deň „D“ môže prísť!

obraz_empikfoto.jpg

Radi by ste si však po zvyšok vášho spoločného života uchovali spomienky na tento úžasný deň? Portfólio značky Empikfoto je plné rôznych personalizovaných produktov. Inšpirujte sa napríklad fotoknihou, v ktorej budú zvečnené tie najkrajšie fotografie vás, vašej rodiny a priateľov, ktoré vám budú tento výnimočný deň pripomínať hocikedy, keď vás ovládne pocit nostalgie. Ďalším skvelým nápadom je fotoplagát alebo fotoobraz s najobľúbenejšou fotografiou zo svadby, ktorý môže byť dekoráciou vášho domova a zároveň ozvláštnením prázdnej steny v obývačke alebo spálni. Veríme, že aj vďaka Empikfoto budete na váš svadobný deň spomínať ešte veľa rokov.

fotokniha + fotky_empikfoto.jpg

Množstvo iných personalizovaných produktov nájdete na www.empifoto.sk alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie, vďaka ktorej si môžete veľmi rýchlo práve odfotenú fotku zvečniť na jednu z vyššie spomenutých inšpirácií. Aplikácia je dostupná pre iOS aj Android. Od 21.5. do 1.6. si navyše viete potlačiť plyšového medvedíka so zľavou 30 % s kódom DENDETIMEDVEDIK. Pri zakúpení vankúša máte s kódom DENDETIVANKUS zľavu 40 % na druhý vankúš a s použitím kódu DENDETIPUZZLE máte 30 % zľavu.

logo_sk_png.png

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma