AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Súťaž so CINEMA CITY!

Keď chcete zažiť ešte viac! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte VIP lístky na slávnostné uvedenie unikátnej filmovej technológie SUPERSCREEN.

Na Slovensko do multiplexu Cinema City, Aupark Bratislava prichádza novinka, unikátna filmová technológia SUPERSCREEN, jediná v kontinentálnej Európe. Projekcia SUPERSCREEN prináša dokonalé spojenie zvuku a obrazu. Výnimočnosť projekcie v kinosále SUPERSCREEN je založená na veľkolepom obrazovom zážitku, ktorý umocňuje viacrozmerný, 128 kanálový zvuk Dolby Atmos. 128 kanálov znamená 128 rôznych zvukov, pri ktorých budete mať pocit, že ste vtiahnutý priamo do filmového deja, pretože zvuk sa šíri priestorovo, budete počuť výbuchy áut, padajúce mrakodrapy či revúcich dinosaurov. V modernej, 465 miestnej kinosále s novými sedadlami väčších rozmerov budú filmy fantastickým zážitkom, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

NYSM_sscreen_600x400_SK (1).JPG

To všetko môžete zažiť, ak sa zapojíte do súťaže o pozvánky na slávnostnú premiéru filmu PODFUKÁRI 2 s welcome drinkom, ktorá sa bude konať 15.6.2016 o 19:00 v Cinema City Aupark Bratislava v kinosále číslo 1. Pozvánka platí pre 2 osoby.

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte 10 pozvánok pre 2 osoby.

KOĽKO RÔZNYCH ZVUKOV PONÚKA UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA DOLBY ATMOS?

  1. 128
  2. 213

Poznámka redakcie: Každý, kto sa zapojí do súťaže, musí poslať svoju e-mailovú adresu. Pozvánky výhercom sa budú posielať elektronicky, výhercovia súťaže budú zapísaní na zoznam hostí.

Trvanie súťaže: do 13.6.2016 do 23:59 hodiny.  

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma