AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Súťaž o doteraz najpokročilejšie* produkty na trhu detskej výživy!

Súťaž o doteraz najpokročilejšie* produkty na trhu detskej výživy!

NUTRILON PROFUTURA je revolučná novinka v oblasti detskej výživy. Nová rada mliek Nutrilon Profutura prináša benefit správneho nastavenia energetického metabolizmu, ktorý je podporený obsahom vitamínov B2 a B5. Obsahuje navyše špecifickú zmes tukov, ktoré telo aktívne využíva a minimum si ukladá do zásoby. Mlieka Nutrilon Profutura ešte viac podporujú správnu funkciu imunity vďaka vitamínom A, C a D a vývoj mozgu vďaka obsahu LCP mastných kyselín (omega 3 **). Vášmu dieťaťu dávate to najlepšie, a preto je tu Nutrilon Profutura. Produkty Nutrilon Profutura sú k dostaniu vo Vašej lekárni.

Vyhrajte NUTRILON PROFUTURA!

Zúčastnite sa našej súťaže a získajte doteraz najpokročilejšie * produkty na trhu detskej výživy, dojčenské a batoľacie mlieka Nutrilon Profutura.

10 mamičiek má možnosť ZÍSKAŤ MLIEKO NUTRILON PROFUTURA ZADARMO podľa vlastného výberu (výber: Nutrilon 2,3,4 Profutura 800g). Stačí odpovedať na jednoduchú otázku:

Správne nastavenie metabolizmu tukov v detstve organizmus využíva:

a) iba v prvom roku života dieťaťa

b) v detstve, ale aj v dospelosti

c) v ranom veku dieťaťa (0-3 rokov)

Nápoveda tu.

Svoje odpovede nám posielajte do príspevkov k tomuto článku (resp. do diskusie). Desiatich z vás vyžrebujeme v stredu, 18.2.. a mená zverejníme na stránke www.facebook.com/casopismaminka.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete na webových stránkach www.nutriklub.sk a na infolinke 800 601 600.

Potravina pre osobitné výživové účely.

* Na základe viac ako tridsaťročných štúdií materského mlieka sme prispôsobili nielen zloženie, ale aj štruktúru nutrientov mliek Profutura konkrétnemu veku dojčaťa.

** Kyselina alfa-linolénová prispieva k rozvoju mozgu.

Súťaž sa nevzťahuje na Nutrilon 1 počiatočné mlieko Profutura 800g.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma