AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

SÚŤAŽ: Noppies – pohodlná a chic móda pre mamičky a deti

Dobrá správa pre všetky mamičky, budúce mamičky a ich rozkošné ratolesti! Ak chcete aj počas svojho tehotenstva ostať príťažlivé a štýlové, je tu pre vás značka Noppies. Nikto z vás nie je predsa “len” mamičkou, stále ste úžasnou ženou, ktorá si zaslúži vyzerať úchvatne, a vaše deti tiež!
SÚŤAŽ: Noppies – pohodlná a chic móda pre mamičky a deti

Noppies tehotenská a detská móda, známa až v päťdesiatich krajinách, je kombináciou štýlu a pohodlia, zároveň je to móda veľmi praktická. Oblečenie pre mamičky musí byť hlavne príjemné na nosenie, avšak i napriek tehotenskému brušku alebo s novorodeniatkom na rukách, si chcú ženy zachovať svoj štýl a byť chic ako predtým. A Noppies spolu so Stilagom nevidí nijaký dovôd, prečo by ste takými nemohli byť! A vaše dietky tiež!

Aj tehuľka môže byť chic!.jpg

Je nakupovanie detského oblečenia  pre vás čistou posadnutosťou? Hovoríte, že áno? Rozumieme, všetko detské oblečenie pôsobí tak chutne a malinko, a oblečenie holandskej značky Noppies navyše aj štýlovo a trendy.

Popri módnych trendoch dbá Noppies aj o praktickú stránku svojich produktov. Uvedomuje si totiž, akými radosťami a starosťami  prechádzajú mamičky a deti každý deň! Preto sú všetky kolekcie špeciálne navrhnuté podľa potrieb mamičiek a detí. Nezáleží na tom, či rozprávame o spodnej bielizni, nohaviciach alebo dojčiacej bielizni – všetko oblečenie porastie spolu s vaším bruškom! Už nijaké starosti, len radosť z krásne stráveného dňa!

Veci pre starostlivosť o bábätká ponúka na www.stilago.sk aj značka Next 2.jpg

V Stilagu veríme, že každá žena má právo vyzerať úžasne a nezáleží na tom, či ste tehuľka alebo máte tri deti. Užite si kolekciu Noppies so špeciálnou 15% zľavou len pre vás  na online shope www.stilago.sk.

Veci pre starostlivosť o bábätká ponúka na www.stilago.sk aj značka Next.jpg

Pripravili sme pre vás súťaž o 2 poukážky v hodnote 25€, ktoré môžete využiť v nákupnom klube www.stilago.sk.

Súťažná otázka:

Z ktorej krajiny pochádza značka Noppies?

Svoje odpovede nám posielajte do príspevkov k tomuto článku (resp. do diskusie). Dvoch z vás vyžrebujeme v piatok, 6.2.. a mená zverejníme na stránke www.facebook.com/casopismaminka.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma