AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Sobota v znamení modrej

V Cinema City Aupark sa poslednú marcovú sobotu konala exkluzívna predpremiéra filmu Šmolkovia: Zabudnutá dedinka aj za účasti viacerých osobností. Marián Miezga prišiel s celou rodinou, Štefan Kožka v sprievode svojej dospievajúcej dcéry a Zuzana Šebová sa ukázala s partnerom Michalom Kubovčíkom.
Sobota v znamení modrej

Ak ste v sobotu, 25. apríla, zavítali do priestorov Cinema City Aupark, určite ste si všimli zvýšený pohyb ľudí, osobností a niekoľkých modrých postavičiek. To sa práve konala akcia s názvom „Rodinný sobotný brunch“ spojená s exkluzívnou predpremiérou animovaného filmu Šmolkovia 3D. Akcia bola určená hlavne deťom, ktoré si tak mohli vyskúšať animačný program, maľovanie na tvár, tvorivú dielničku, či ochutnať výbornú pizzu, cukrovú vatu a rôzne iné občerstvenie.

Deti sa mohli odfotiť aj s tatkom Šmolkom a Šmolinkou, alebo obdivovať model šmolkovskej zabudnutej dedinky, ktorá bude ďalším návštevníkom OC Aupark k dispozícii od utorka,  28. marca.  Akcie sa zúčastnili aj viacerí známi herci, ktorí slávnym modrým postavičkám prepožičali svoje hlasy. Marián Miezga si vychutnával popkorn a dával pozor na svoje ratolesti, Štefan Kožka sa zabával so svojou dospievajúcou dcérou, Zuzana Šebová prišla s partnerom Michal Kubočíkom a kamarátkou herečkou Petrou Polnišovou. Spoločne si užili program a následne film v kinosále SUPERSCREEN. Akciu podporili spoločnosti Kidsfun, Pizzeria Antalya Kebab, Cukrová vata a distribučná spoločnosť ITAfilm.

Film Šmolkovia: Zabudnutá dedinka si môžete v kinosálach Cinema City vychutnať už od 30. Marca 2017.

IMG_6402.jpgIMG_6438.jpg

IMG_6470.jpgIMG_6487.jpg

IMG_6516.jpgIMG_6524.jpg

IMG_6571.jpgIMG_6587.jpg

IMG_6602.jpgIMG_6730.jpg

IMG_6739.jpgIMG_6752.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma