AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

So Cinema City vyhrávate aj v auguste!

Veľká letná súťaž Cinema City stále pokračuje a aktuálne si môžete hlavnú výhru pozrieť na vlastné oči. Novučičký Ford Focus ST Line je pre vás totiž vystavený v OC Eurovea priamo pred vstupom ko kina!
So Cinema City vyhrávate aj v auguste!

Veľká letná súťaž Cinema City Slovensko je skvelá v tom, že v nej vyhráva každý. K zakúpenej vstupenke dostanete stierací žreb, pričom každý z nich skrýva nejakú zaujímavú výhru. Či už sa jedná o zľavu na na občerstvenie, zľavu na 2D vstupenku alebo vstupenky na 4DX a SUPERSCREEN predstavenia zdarma. Stieracie žreby však skrývajú aj ďalšie zaujímavejšie výhry.

„Ľudia v lete radi chodia do kina a rovnako radi súťažia. V našej letnej súťaži ešte stále môžu hrať a vychutnať si plavbu na luxusnej lodi, parádnu dovolenku na gréckych ostrovoch, či v Turecku a hlavnú výhru – osobný autombil Ford Focus ST Line, ktorý na svojho výhercu čaká prde kinom Cinema City Eurovea,“ hovorí marketingový manažér Cinema City Slovensko Robert Švec.

A aby sme vás presvedčili, že súťažiť sa naozaj oplatí, jedna zo skvelých výhier – dovolenka na Sardínii – si už našla svoju majiteľa. Preto nečakajte a súťažte so Cinema City Slovensko aj počas augusta. Výhra totiž určite čaká aj na vás!

CC_SUMMER_2017 SK A4.jpg

Ford Focus.jpgIMG_4995.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma