AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Slovensko žije cestovateľským festivalom

Slovensko v pondelok večer hostilo mimoriadne vzácnu a krásnu návštevu! Na pozvanie Ľuboša Fellnera, azda najscestovanejšieho Slováka, navštívila Bratislavu prvá vnučka thajského kráľa, princezná Bajrakitiyabha Mahidol.
Slovensko žije cestovateľským festivalom

Šarmantná členka kráľovskej rodiny, známa jednoducho ako princezná Pa, zažiarila na jednom z podujatí veľkého cestovateľského festivalu Od pólu k pólu, ktorý práve v týchto dňoch prebieha v hlavnom meste Slovenska a potrvá až do 5. októbra.

Kto je princezná Pa?

Vnučka aktuálneho thajského kráľa Ramu XI, najdlhšie vládnuceho kráľa spomedzi súčasných monarchov. Starý otec princeznej Pa je nenásilnou a prirodzenou „superstar“ celej krajiny. Fotografia Ramu XI patrí k bežnej výzdobe domácností. Na mnohých je zobrazený práve so svojou prvou vnučkou Pa - nasledovníčkou priamej a čistej kráľovskej línie.

Princezná je skúsená diplomatka a má veľkú podporu ľudí. Venuje sa charite a rozvoju postavenia žien v Thajsku, v roku 1995 založila vlastnú nadáciu, ktorá pomáha pri povodniach a prírodných katastrofách. Práve kvôli zápalu pomáhať ľuďom sa v poslednej dobe stáva obľúbenejšou ako jej otec - korunný princ. A tak sa povráva, že práve ona sa stane budúcou kráľovnou Thajska.

073.JPG

Od pólu k pólu – cestovateľský festival plný prekvapení

Princezná bola len začiatok. Nasledujúce dni čakajú všetkých účastníkov festivalu rôzne atraktívne udalosti a diskusie, napríklad aj adrenalínové plávanie z jedného brehu Dunaja na druhý a množstvo inšpiratívnych stretnutí s cestovateľmi zo Slovenska i zahraničia. Dozviete sa, prečo sú zahalené Arabky šťastnejšie ako odhalené Slovenky a zažijete polárnu noc v štýle škandinávskych románov.

Vypočujte si zážitky dobrodruhov z exotických kútov Zeme, a ak vás navnadia na cestovanie, neváhajte. O zážitkoch predsa nestačí počuť, treba ich zažiť na vlastnej koži! Navyše, práve v týchto dňoch môžete využiť doteraz najvyššie zľavy, a to zájazdy do celého sveta. Nenechajte si ujsť šancu vidieť vysnívané destinácie, teraz za ešte dostupnejšie ceny!

Kompletný program a ďalšie informácie o možnostiach aktívnej exotickej dovolenky nájdete na webe cestovateľského festivalu www.odpolukpolu.sk.

S pygmejmi v džungli Stredoafrická republika, Kongo.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma