AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Šik mamy & juniori: Ako vajce vajcu už neletí!

Maminky a ich detičky dokonale zladené od hlavy až k pätám, koľkokrát to tu už bolo! Pri dnešnej ponuke butikov nie je problém obliecť sa spoločne ako „cez kopirák“, ale skúsená fashionistka vie, že zladiť sa vo dvojici neznamená prvoplánovú imitáciu bez rozmyslu.
Šik mamy & juniori: Ako vajce vajcu už neletí!

Chystáte sa do ulíc s vaším juniorom? Ukážte svojím imidžom svetu, že ste správna dvojka. Tajomstvo spočíva v rafinovanom spájaní príbuzných, no nie navlas identických prvkov. Ako na to?

Vyberte spoločný zjednocujúci motív, farebný aj materiálový, a pohrajte sa s jeho nápaditým kombinovaním. Denim už na prvý pohľad skvele ladí s iným prírodným materiálom – kožou, a zároveň s farbou zeme, nič teda nepokazíte, keď pohodli e modrej rifľoviny podčiarknete pohodlím kvalitnej koženej obuvi v hnedom odtieni.

Členkové topánky Lasocki z novej jarnej kolekcie s bočným elastickým vsadením sa prispôsobia šírke každého chodidla a v komforte za nimi nezaostávajú ani kožené Lasocki Kids s moderným denimovým vzhľadom pre drobcov, čo neobsedia. 

Oboje kúpite exkluzívne v sieti predajní CCC s certifikátom Superbrands Award 2016, ktorý je potvrdením dlhodobej zákazníckej spokojnosti. Viac inšpirácií na www.ccc.eu/sk

CCC_SS2016_06023.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma