AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Pozor! Predajca sťahuje všetky nemliečne kaše Alnatura s pšenom

Minulý týždeň kontrola preukázala v pohánkovej nemliečnej kaši Bio Alnatura jedovatý atropín. Po ďalších testoch sa zistilo tých problémov viac.
Pozor! Predajca sťahuje všetky nemliečne kaše Alnatura s pšenom

Deťom doprajeme bio potraviny, pretože pre nich chceme len to najlepšie. Preto akákoľvek správa o závadnosti detských potravín je alarmujúca.
Poslednou dobou sa však s hlásením závadných potravín roztrhlo vrece. Predovšetkým ide o nemliečnu kašu Bio Alnatura, ktoré v Česku a na Slovensku predáva drogistický reťazec DM. Tieto kaše patria medzi mamičkami k obľúbeným príkrmom, a preto je toto veľmi dôležitá správa.

"S okamžitou platnosťou sťahuje reťazec DM z preventívnych dôvodov z obehu všetky šarže nemliečnych kaší Bio Alnatura s obsahom pšena. Pri výrobku Alnatura kaša nemliečna pšenová s ryžou 400g s minimálnou dobou trvanlivosti 30.8.2015 bol zistený stopový obsah tropanových alkaloidov," uviedla hovorkyňa reťazca Eva Vaněčková.

kase_1.jpgkase_2.jpgkase_3.jpg
Závadná kaša

Zákazníci, ktorí uvedené výrobky zakúpili, môžu zakúpený produkt odovzdať v ktorejkoľvek predajni DM a dostanú späť svoje peniaze.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma