AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

POPusť uzdu fantázii!

V novej aplikácii Cinema City si súťažiaci môžu navhrnúť svoju vlastnú krabicu na popkorn a vyhrať filmovú párty v kine.
POPusť uzdu fantázii!

Cinema City Slovensko presne na Deň detí (1. júna) spustilo novú aplikáciu s názvom POPusť uzdu fantázii! určenú práve najmladšiemu publiku. Stačí ak deti originálne vymaľujú popkornovú krabicu a zaregistrujú sa priamo v kine alebo na stránke popfantazia.sk.  Môžu vyhrať nielen edíciu krabíc s vlastným návrhom, ale na záver aj naozajstnú filmovú párty priamo v kine!

„Aktivita POPusť uzdu fantázii! je určená všetkým detským divákom,“ hovorí marketingový manažér Cinema City Robert Švec. „Zapojiť sa do nej môže každý, kto v sebe skrýva umelecké sklony, rád maľuje a vymýšľa. V troch výberových kolách – 10. júna, 20. júna a 30. júna - vyberieme spolu až 12 výherných návrhov, takže sa pokojne môže stať, že pri najbližšej návšteve kina dostanete popkorn do krabice práve so svojim originálnym návrhom.“

SK_275x294_2D-Orange.jpg

Hlavnou a najlákavejšou výhrou je uzavretá projekcia filmu v kine pre 50 ľudí a s filmom podľa vlastného výberu. Výherca k tomu získa strednú menu z baru s občerstvením pre seba a každého účastníka. Dielo výhercu hlavnej výhry bude navyše automaticky vybrané ako podklad pre popkornovú krabicu, ktorá bude vytlačená v limitovanej edícii s názvom POPfantázia. Naozajstná filmová párty v kine sa môže začať!

Do súťaže sa môže prihlásiť každý, kto na webovej stránke www.popfantazia.sk vymaľuje popkornovú krabicu v jednoduchom grafickom programe a vyplní všetky registračné formuláre. Do súťaže je možné vstúpiť aj pomocou súťažného letáku, ktorý bude voľne prístupný vo všetkých multikinách Cinema City. Stačí ho vymaľovať, doplniť potrebné údaje a a odovzdať uvádzačovi. Maloletým súťažiacim s registráciou do súťaže iste radi pomôžu ich rodičia.

Preto neváhajte, prihlasujte svoje ratolesti do súťažnej aktivity a nechajte ich POPustiť uzdu fantázii. Možno práve oni vyhrajú nezabudnuteľnú párty v kine Cinema City pre seba svojich kamarátov. Súťaž potrvá až do 30. júna 2017. 

SK_A4_Plagat_2D_Black_bez-orezu-PRESS.JPG

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma