AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Popfantázia pozná prvých víťazov!

Súťažná aplikácia Cinema City určená najmä detským divákom má za sebou úspešné prvé kolo. Súťažiaci môžu vyhrať nielen edíciu krabíc na popkorn s vlastným návrhom, ale aj hlavnú záverečnú výhru – súkromnú filmovú párty v kine pre 50 osôb.
Popfantázia pozná prvých víťazov!

Aktivita potrvá do konca júna, výhry sú rozdelené do troch kôl a v každom vyhrávajú 4 registrovaní súťažiaci – dvaja automaticky s najvyšším počtom hlasov a dvaja, ktorí sú vybraní odbornou porotou. Prvé kolo je ukončené a známe sú 4 diela, ktoré budú vytlačené na popkornové krabice.

„Aktivita POPusť uzdu fantázii! je úspešná, doteraz sa zapojilo viac ako 450 súťažiacich. Za víťazné dielo v prvom kole hlasovalo 1771 hlasujúcich,“ hovorí marketingový manažér Cinema City Robert Švec. „Čakajú nás ešte 2 výherné kolá, veríme že budú rovnako vydarené, pretože stále je o čo súťažiť.“

Do súťaže sa i naďalej môžete prihlásiť prostredníctvom webovej stránky www.popfantazia.sk, stačí ak vymaľujete popkornovú krabicu v jednoduchom grafickom programe a vyplníte všetky registračné formuláre. Do súťaže je možné vstúpiť aj pomocou súťažného letáku, ktorý je voľne prístupný vo všetkých multikinách Cinema City. Maloletí súťažiaci sa môžu zúčastniť len so súhlasom rodiča.  Súťaž potrvá až do 30. júna 2017.

SK_300x250_2D-Black.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma