AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Poď von s Maminkou!

Časopis Maminka pre vás pripravil v poradí už štvrté, veľmi úspešné podujatie pre rodiny s deťmi Poď von s Maminkou!, ktoré sa bude konať v sobotu a nedeľu 20. a 21. septembra na námestí v obchodnom centre EUROVEA.
Poď von s Maminkou!

Určite si užijete kopec zábavy, počas týchto dvoch dní na vás čaká bohatý program, súťaže o zaujímavé ceny, poradenstvo v oblasti zdravia a krásy, výhodné nákupy a hlavne atrakcie pre deti. Drobci si budú môcť užiť maľovanie na tvár, nafukovací hrad, modelovanie balónov, trampolínu a zábavné hry.

Súčasťou programu budú aj ukážky skupinových cvičení, ktoré bude zastrešovať Body Energy Club. Priamo na podujatí si môžete nechať ZDARMA preskúšať váš tlakomer zjednodušenou kalibráciou. Platí pre tlakomery značky OMRON.

Ďalej sa môžete tešiť na bojové umenia: aikido, capoeira v podaní združenia Academia Universum alebo tanečný klubu Danube. Pohybové umenie predvedie tanečná škola elledanse a The Little Gym prinesie ukážky cvičení pre deti. Suflowerstudio predstaví flowin a prvá škola nového cirkusu pre deti Cirkus-kus naučí malých aj veľkých nové triky.

O hudobnú zložku sa postará spevácka škola La Musica. Okrem skvelých zážitkov si domov odnesiete aj fotografie na fotopásiku z Funny boxu – fotobúdky plnej zábavy, hodnotné darčeky a časopisy z vydavateľstva Versa Media.

S Maminkou sa nudiť nebudete!

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma