AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Obria stavebnica Tehličky pre detičky zabaví deti, keď túžite po pokoji

Vianoce, narodeniny, meniny, vysvedčenia ... toľko príležitostí obdarovať deti nejakou peknou hračkou. Vidieť radosť v detských očiach je ten najkrajší pohľad. Bohužiaľ drvivá väčšina hračiek na našom trhu je dovážaná z Číny a ich trvanlivosť nebýva dlhá, ale našťastie existujú aj výnimky.
Obria stavebnica Tehličky pre detičky zabaví deti, keď túžite po pokoji

Príkladom je obria stavebnica Tehličky pre detičky, česká hračka, ktorá v sebe spája geniálny nápad, variabilné použitie a ekologické spracovanie. Tiež ste si ako malí radi stavali hrady, bunkre, tunely alebo domčeky pre bábiky? Z Tehličiek možno postaviť čokoľvek, obmedzenie je len vo veľkosti fantázie, ktorá je u detí obrovská. A rodičia môžu načerpať tipy na facebookových stránkach Tehličiek, kde nájdete plno inšpirujúcich fotografií. Stavanie z Tehličiek je jednoduché a tvorivo zabavia deti od 3 do cca 8 rokov. S Tehličkami sa deti hrajú samé a dospelí sa občas radi pridajú.

Tehličky zakúpite cez špecializovaný e-shop prevádzkovaný priamo výrobcom. Doprava je zadarmo a tovar je odosielaný ihneď nasledujúci pracovný deň. Výrobca vyrába iba túto stavebnicu, máte na výber z jednej alebo viacerých sád - nemusíte vyberať z mnohých variantov. Na stránkach nájdete aj návody a tipy na stavby a hry.

Riešite problém s priestorom? Tehličky sú síce "obria stavebnica", ale vďaka svojmu tvaru sú perfektne skladné a uložíte ich naozaj všade, poskladané na seba pozdĺž steny vám uberú iba 12 centimetrov. A prečo sú Tehličky vyrobené práve zo špeciálneho kartónu a nie napríklad z molitanu? Len tak sa dá udržať prijateľná cena a navyše výrobcovia Tehličiek dbajú na ekológiu a recyklovateľnosť. Aj tak je pritom nosnosť Tehličky zaručená na minimálne 30kg a v testoch uniesli aj neuveriteľných 100kg, deti po nich môžu bez obáv chodiť, sadať a stúpať na ne. Máte k Tehličkám ďalšie otázky? Spýtajte sa na ich facebooku, kde Vám veľmi radi odpovedia.

Tehličky už potešili desiatky tisíc detí v rodinách, škôlkach a detských kútikoch, môžu medzi nimi byť aj Vaše deti.

https://www.tehlicky-pre-deticky.sk/

https://www.facebook.com/tehlickypredeticky/

Cihlicky_Kavarnicka_Obdelnik_1200x628px.jpg

Kaviarnička z Tehličiek. Nosnosť každej Tehličky je minimálne 30 kg, deti na ne môžu bez obáv líhať, sadať, stúpať a chodiť po nich.

Domecky.jpg

Z Tehličiek idú postaviť rôzne domčeky a mnoho ďalších stavieb.

Cihlicky_Logo_Tehlicky(color+hneda)+PreDeticky(negativ) 300px_transparent.png

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma