AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Objavte BIO dobroty v Baby Clube HiPP a testujte výrobky!

Poznáte dojčenské mlieko, príkrmy a kozmetiku HiPP, za ktorých kvalitu ručí svojim menom sám majiteľ Claus HiPP? Či už je to pre vás úplná novinka, alebo HiPP už nejakú dobu sami používate, vstúpte do nového online klubu a získajte ďalšie informácie a výhody.
Objavte BIO dobroty v Baby Clube HiPP a testujte výrobky!

HPP_FB_BabyClub_0517_03.jpg

Čo vám prináša nový Baby Club HiPP?

  • Využite okamžité zľavy u našich partnerov a vedzte ako prví o špeciálnych akciách.
  • Inšpirujte sa jedálničkami pre najmenších aj staršie deti v seriáli o detskej výžive.
  • Získajte tipy na pohodovejšie dojčenie.
  • Zahrajte si hry o zaujímavé ceny.
  • Zúčastnite sa meet-upov s HiPP bloggerkami, odborníkmi a nutričnými špecialistkami.
  • Staňte sa HiPP mamičkou a testujte ako prvá produktové novinky!

Mamičky vyskúšali novú „zvieratkovú“ kozmetiku

Mamičky z BabyClubu mali ako prvé šancu vyskúšať kozmetické novinky HiPP. Najväčšie nadšenie vzbudil Babysanft Detský krém SENSITIVE tvár & telo v tvare korytnačky, so špeciálnou receptúrou pre citlivú pokožku detí. Mamičky si chválili, že sa ľahko rozotiera, rýchlo sa vstrebáva, nelepí a nedráždi ani pokožku so sklonmi k dermatitíde. Väčšinu detí krém zabavil a nechali si korytnačku na úkryt pre svoje tajné poklady.

image009.png

Z ďalších noviniek mamičky vyskúšali HiPP Mamasanft Telové maslo, ktoré podporuje tvorbu kolagénu v pokožke a jej pružnosť tak, aby sa počas tehotenstva mohla napínať bez následkov v podobe strií. Jemný HiPP Kúpeľ pre celú rodinu, ktorý farbí vodu na modro a premení každé kúpanie na zábavu, a Babysanft Vlhčený toaletný papier ULTRA SENSITIVE s obsahom neparfumovaného čistiaceho mlieka pre starostlivosť o citlivú pokožku vášho dieťatka. Ten sa naviac dá splachovať, takže prebaľovanie a utieranie voňavých prekvapení bude ešte pohodlnejšie.

image001.pngimage005.png

image014.png

BIO ovocné kapsičky u detí zožali úspech

Ďalšou novinkou, ktorá nadchla rodičov aj deti, sú nové ovocné kapsičky - HiPPis Smoothie sú z BIO ovocia riedeného jablčným džúsom s nízkou kyslosťou, takže sa výborne hodia na uhasenie detského smädu. Energiu malým športovcom a aktívnym deťom rýchlo doplní HiPPis Šport s banánovým základom a cereáliami.

HPP_POUCHE_SVK_660x660px.jpg

A to najlepšie na koniec – pri každej kapsičke HiPP teraz nájdete pod zadnou etiketou nálepku jedného z celkovo 20 Hippis zvieratiek, ktoré môžete s deťmi lepiť na plagátik HiPP farmy.

TIP: Napr. na Mall.cz objednáte 6 kapsičiek HIPP a v kartóne bude plagátik s farmičkou ako darček. V júni naviac plagátik ako darček v časopise Slniečko. 

Chcete novinky pravidelne testovať? Staňte sa aj vy HiPP mamičkou a registrujte sa v novom Baby Clube.

Logo_HiPP_pro_to_nejcennejsi_SVK.jpg

Pre to najcennejšie v živote.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma