AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Nová výhodná trilógia Jana Hřebejka

Režisér Pelíškov prichádza do kín s novou trilógiou Záhradníctvo, ktorá voľne nadväzuje na jeho najznámejší film. V Cinema City môžete teraz získať výhodný darčekový balíček na všetky 3 filmy.
Nová výhodná trilógia Jana Hřebejka

Ak ste fanúšikom dvojice režisérá Jana Hřebejka a scenáristu Petra Jarchovského, darčekový balíček 3 vstupeniek je pre vás ako stvorený.  Od 1. júna sa v kinách Cinema City premieta prvý diel trilógie – Rodinný priateľ. Film sa odohráva v 40tych rokoch počas nemeckej okupácie. Stretávame sa tu s postavami, ktoré poznáme už z Pelíškov, sú však o pár desiatok rokov mladšie a najlepšie roky svojho života musia prežívať v tragickej dobe.  Pohnuté udalosti však aj napriek tomu prežívajú s láskavosťou a humorom, na aký sme u tvorcov už dobre zvyknutí.

Cinema City teraz svojim divákom ponúka výhodný darčekový balíček troch vstupeniek za cenu dvoch a ku každej vstupenke zľavu na občerstvenie. Prvý diel si môžete v kinách Cinema City vychutnať už teraz, druhý diel s názvom Dezertér príde do kín 28. septembra a tretí diel Nápadník 16. novembra. Získajte vstupenky na celú trilógiu už teraz a pohodlne si vychutnajte každý jeden diel v kinách Cinema City. 

Trilógia_darčekový balíček.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma