AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Nakupujte ako najmodernějšie mamičky! Ako na to?

Domácnosti s malými deťmi riešia každodenne rovnaký problém - ceny detského tovaru sú stále vyššie a vyššie a ich nákupy výrazne zasahujú do rozpočtu. Každý rodič chce pre svojho drobčeka to najlepšie, ale určite súhlasíte, že je zbytočné platiť viac, ako musíte. Poradíme vám, ako všetko zaobstarať za najlepšie ceny.
Nakupujte ako najmodernějšie mamičky! Ako na to?

Koniec úmorným nákupom. Múdre mamičky nakupujú online!

Nákupy s kočíkom sú zdĺhavé, únavné a nebavia mamičku ani dieťatko. Zabudnite na frontu, tlačenicu a detský plač! Takmer všetko si už dnes môžete zaobstarať online. Všetok tovar si môžete prezrieť a porovnať na jednom mieste, máte prehľad o všetkých akciách a navyše vám celý nákup dopravia až domov. Väčšina mamičiek je zvyknutá nakupovať na internete oblečenie alebo elektroniku. Už vás ale napadlo, že si môžete uľahčiť život napríklad aj online nákupom potravín alebo plienok?

Najlepšie ceny na jednom mieste!

Všetko, čo k starostlivosti o svoje dieťatko potrebujete, si môžete zaobstarať online. A dokonca výhodnejšie ako v kamennom obchode. Napríklad na Feedo.sk na vás čakajú nielen výhodné plienky, ale aj detská kozmetika, výživa, praktické rady a ďalšie nevyhnutnosti k starostlivosti o vášho miláčika. Prečo si zbytočne komplikovať život? Nakupovaním na internete šetríte čas, ktorý môžete venovať dôležitejším veciam.

Poradíme vám, ako vybrať správny kočiarik.

Ako sa zorientovať v tak širokej ponuke kočíkov a vybrať práve ten najlepší? Váha, skladnosť, manipulovateľnosť, cena ... Stanovte si, čo od kočíka požadujete. Neviete si rady? Nechajte sa inšpirovať mamičkou Veronikou, ktorá vás prevedie krok po kroku výberom svojho prvého kočíka a podelí sa o užitočné rady a tipy.

Keď kočiarik nestačí

Používanie detskej autosedačky je zo zákona povinné. Pri výbere sa snažíme skĺbiť bezpečie a pohodlnosť. V prvom rade myslíme na bezpečie dieťaťa. Autosedačku je vhodné kúpiť novú, pretože vieme, že všetky jej časti sú v bezchybnom stave. Pre novorodencov a dojčatá hľadáme autosedačku, ktorá sa umiestňuje proti smeru jazdy. Batoľatá a staršie deti už môžu sedieť v smere jazdy. Hlavným kritériom pre výber je hmotnosť dieťaťa. TIP: Čítajte v popise produktu, či sa dá sedačka aj napriek jej váhovej kategórií prispôsobiť podľa výšky dieťaťa. Širokú ponuku kočíkov a autosedačiek nájdete na Feedo.sk.

Vyhrajte výbavičku za 1260 EUR!

Zúčastnite sa súťaže s Feedo.sk "BRUŠKO ROKA" a hrajte o hodnotné ceny. Hlavnou cenou je výbavička pre vaše bábätko v hodnote 1260 EUR.

Súťažiť môžete TU.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma