AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Na ZOOTe nakúpite už aj pre svoje deti

Deti rastú ako z vody a preto potrebujú do svojho šatníka neustále nové a nové kúsky. Ak sa vám nechce nakupovať v nákupných centrách, vyriešte nákupy oblečenia z pohodlia terasy alebo z letného kúpaliska. Všetko je online. Jedinečný online obchod s módou zoot.sk konečne ponúka aj módu pre najmenších, nielen pre dospelákov.
Na ZOOTe nakúpite už aj pre svoje deti

Dôvtipná móda pre vaše deti

Všetci milujeme leto, prázdniny a všetko s nimi spojené. Dlhé teplé večery, množstvo hier, výletov a zábavy. Urobte svojim deťom radosť a dbajte nato, aby sa cítili pohodlne a štýlovo. Letné kolekcie pre deti na ZOOT.sk prinášajú ľahké materiály, pohodlné strihy, veselé motívy a najmä farebnosť. O zábavu tak bude postarané aj vo všedný deň.

Bielo-ružové dievčenské šaty s loďkou Frugi Bryher 42,45 €.jpgKrémový peračník s sutíčkami.jpgModrá fľaša so sovičkou Sass & Belle Woodland Friends.jpgModré dievčenské šaty s ananásmi Frugi Porthcurno 48,95 €.jpg

Ružová dievčenská dlhá mikina s bodkami Frugi Harriet 51,95 €.jpgSivé chlapčenské tričko s potlačou North Pole Kids.jpgSúprava troch farebných kufríkov Sass & Belle Tribal Adventure 26,95 €.jpgyrkysové dievčenské tričko s mačkou Frugi Gwenver.jpg

Návrat do detstva

V ponuke nájdete okrem oblečenia aj množstvo zábavy. Dostupné sú rôzne retro hračky s ktorými sa vrátite do svojho detstva aj Voľné chvíle s najmenšími si môžete spríjemniť aj s pomôckami do záhrady, alebo do kuchyne ušitými ako na mieru pre malého kutila. Na ZOOT.sk nájdete aj všetko potrebné pre svojho školáka.

_MG_7516.jpg

Objednám, vyskúšam a platím až potom

Na stránke ZOOT.sk si môžete zákazník vybrať z vyše 300 značiek, objednať si ich na Výdajňu radosti a to bez toho, aby za tovar dopredu zaplatil. Následne si príde na Výdajňu radosti veci vyskúšať a zaplatí len za to, o čom je presvedčený, že mu skutočne spraví radosť. Objednať si môžete aj niekoľko veľkostí naraz. Momentálne sa Výdajne radosti nachádzajú v Bratislave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrice, Košiciach a Prešove. Pre zákazníkov, ktorí si objednajú Tovar domov alebo do práce je doprava vždy zadarmo a všetci majú až 90 dní na vrátenie tovaru.

FOTO zdroj: zoot.sk,  Soňa Hevessyová Photography

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma