AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Leto plné hier, zábavy, tvorivých činností a angličtiny

Hľadáte pre svoje dieťa zaujímavý kurz, na ktorom sa zaručene nebude nudiť, úžasne sa zabaví a navyše sa aj niečo naučí? Potom si vyberte prázdninové kurzy Helen Doron pre deti od 3 rokov až po tínedžerov do 19 rokov. Sú plné hier, hudby, zábavy, angličtiny aj tvorivých činností.
Leto plné hier, zábavy, tvorivých činností a angličtiny

Kurzy Helen Doron, ktoré nájdete až v 30 mestách po celom Slovensku, sú skvelým spôsobom ako  deťom pripraviť prázdniny plné hier aj vzdelávacích aktivít, ktoré im pomôžu zdokonaliť sa v angličtine bez námahy a driny. V ponuke si každý nájde to svoje - niekoľkohodinové letné kurzy už pre najmenšie deti s rodičmi, tematické poldenné, denné aj pobytové tábory či tábory zamerané na upevnenie a rozšírenie si učiva v angličtine. Kurzy vždy vedú certifikovaní lektori spolu s výchovnými asistentmi.

V táboroch sa detičky stretnú s veselými rozprávkovými postavičkami, ktoré im kurzy spríjemnia. Čakajú na nich nielen tradičné letné aktivity a výlety do prírody, ale aj zábavné hodiny angličtiny vyučovanej 30-ročnou, celosvetovo overenou  metódou materinského jazyka Helen Doron English, ktorá sa využíva vo viac ako 35 krajinách po celom svete. Tá je založená na hudobných, tanečných, tvorivých, športových, divadelných aj výtvarných aktivitách presne prispôsobených veku detí. Všetci táborníci si tak angličtinu zamilujú a zároveň si nenásilne zdokonalia aj svoju komunikáciu.

flyer_azul_PORTUGAL_CURSO.png

Vo voľnom čase si môžu dosýta užiť aj ďalšie aktivity - plávanie, turistiku, gymnastiku, loptové a pohybové hry, koníky, ZOO, návštevu múzeí, a iné činnosti. Samozrejmosťou sú kreatívne výučbové materiály s CD, pestré učebné pomôcky, pitný režim, chutné občerstvenie a v prípade celodenného tábora aj plnohodnotná strava a úrazové poistenie.

Učenie zábavnou formou priamo v angličtine pomocou metódy Helen Doron maximalizuje prirodzenú túžbu detí k spoznávaniu a tak je veľmi efektívne. Hľadajte letnú ponuku Helen Doron na https://www.facebook.com/Helen.Doron.Slovakia alebo sa opýtajte priamo v najbližšom vyučovacom centre: http://helendoron.sk/holidays.

IMG_1237.jpg

TIP:

Postavička malého chlapca Paula, jeho kamarátky Milie, malej kengury Kangi a ich letných dobrodružstiev osloví detičky od 6-8 rokov v kurze Holiday Jump with Joey. Deti sa v tábore Helen Doron naučia nové pesničky aj slovíčka v angličtine, navyše si užijú kopec hier, pohybu, tanca aj kreatívnej zábavy.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma