AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Horoskop na január 2019

Hviezdy prezradili, čo Vás čaká v prvom mesiaci roku 2019.
Horoskop na január 2019

Baran (21.3. - 20.4.)

Už v prvých dňoch nového roka vyvoláte záujem a niekto ocení váš vzhľad. S plnením povinností sa vám bude menej dariť, zdá sa, že vás ovládne pasivita. Ak sa dostanete do komplikovanej situácie, bude to len z vlastnej hlúposti. Nevyvolávajte spory, pokiaľ ide o maličkosti. Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc. Dostanete ponuku, ktorá bude súvisieť s nehnuteľnosťami. Využite ju.

Býk (21.4. - 21.5.)

Proti minulým mesiacom, kedy ste presadzovali len svoje ja, teraz dokážete len málokoho odmietnuť, keď sa na vás obrátia so žiadosťou o pomoc. Zázraky však bohužiaľ tiež robiť neviete, preto sa nebojte vysvetliť, prečo pomoc nedopadne podľa želania. Zmierte sa aj s tým, že váš pokus dosiahnuť lepšiu pozíciu stroskotá. Napriek tomu obetavo priložíte ruky k dielu a získate sympatie, ktoré by ste mohli v budúcnosti využiť. Nepreberajte však na seba záväzky a príliš veľa práce, ani keby vám za to niekto sľuboval hory doly. Vaša vyťaženosť je na hrane a všetko navyše by už išlo len na úkor kvality.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Koniec roka ste využili na viac ako sto percent, a tak pokojne môžete poľaviť v tempe, nehrozia vám žiadne straty. Ak uvoľníte priestor pre prácu niekomu inému, získate čas pre vaše záľuby, aj tak ste ich už dlho zanedbávali. Nebude vám chýbať kreativita a trpezlivosť a dokážete sa teraz dobre vžiť do každej situácie, čo vám uľahčí orientáciu v problematických otázkach. Presne budete vedieť, čo chcete a dokážete svojím šarmom prekonať mnohé prekážky. Aj vaša nová láska vám umožní načerpať nové sily, a navyše získate jej dôveru a obdiv.

Rak (22.6. - 22.7.)

V novom roku sa do všetkého pohrniete naplno. Pripravte sa pomaly na to, že budete musieť vziať veľa vecí do svojich rúk. Žiadne cúvanie, budete musieť všetko okamžite riešiť. Chopíte sa iniciatívy a porozprávate sa s nadriadeným. Zbavíte sa tým zbytočných myšlienok, ktoré vás už dlho trápia. Budete sa výborne cítiť aj v spoločnosti opačného pohlavia, ktoré prekvapíte emancipovaným správaním a priebojnosťou. Celkovo bude nadchádzajúci rok priaznivý pre kariéru a financie, v práci získate uznanie a môžete očakávať povýšenie alebo zvýšenie platu.

Lev (23.7. - 22.8.)

Levica patrí medzi veľmi zásadové znamenia, ale niečo vás bude lákať porušovať zažité pravidlá. Preto je potrebná opatrnosť a sebakontrola. Rýchlosť, s akou budete meniť nálady a názory, bude obdivuhodná. Partner s ňou bude ťažko držať krok, a čo si budeme nahovárať, aj okolie nebude jasať nadšením. Áno, niekedy neuškodí trochu oživiť atmosféru, ale dbajte na to, aby ste neprekročili tú správnu mieru. Rada pre január znie: udržte správny smer, len tak sa podarí preklenúť rozdielne partnerské názory a vyhnúť sa hádkam a nedorozumeniam.

Panna (23.8. - 22.9.)

Čo sa odohráva v hlavách niektorých osôb, je pre vás hádankou. Svoju zvedavosť však nedávajte príliš najavo, niekto by si mohol myslieť, že sa miešate do cudzích záležitostí. A nebol by ďaleko od pravdy. Snažte sa chápať svojich najbližších a ponechajte im viac priestoru na realizáciu svojich záujmov. Darovaná sloboda sa vám dvojnásobne vráti. Dajte si pozor na kolegov, aby sa vás niektorý nepokúšal potopiť v záujme záchrany vlastnej kože. Konflikt riešte pokojne a vecne. Posledný januárový týždeň prinesie dobrú náladu a rodinnú pohodu. Či už si ju užijete s deťmi alebo s príbuznými, bude vám naozaj fajn.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Využijete príležitosť a pohotovo ukážete, ako sa viete prispôsobiť zmeneným podmienkam. Všetko čo urobíte, rozhodne o vašej ďalšej kariére. Ak dlho očakávate povýšenie v práci, tak je nepravdepodobné že sa odohrá práve teraz, ale pravdepodobnosť zvýšenia platu alebo ponuka lepšie pozície sa posúva až na február. Trochu horšia situácia bude v partnerskom vzťahu, kde sa môžu vyskytnúť problémy. Nepodliehajte hneď panike, ale snažte sa s partnerom "vyčistiť vzduch". Niekedy malé nejasnosti pomôžu vo vzťahu upratať a začať nový rok s čistým stolom.

Škorpión (24.10. - 22.11.)

Snažíte sa odhodlať k zásadnej zmene vo svojom živote a len čakáte na správnu chvíľu? Neváhajte - tie dni práve prichádzajú. Vyzerá to tak, že mrazivý január vás vyprovokuje k zásadným zmenám v rebríčku hodnôt. Najprv rodina, zdravie, kondícia a nakoniec aj láska. Vaše znamenie je v tomto mesiaci v planéte, ktorá podporuje citovú stránku, preto budete prekypovať láskou a emóciami. Nadobro skončíte s rýdzo pragmatickým prístupom k svojmu životu a uvedomíte si, že sa musíte občas intenzívne venovať sami sebe.

Strelec (23.11. - 21.12.)

Môžete sa tešiť na zaujímavé erotické experimenty, prípadne príjemný nový flirt. Hlavne sa však budete musieť venovať financiám. Pôjde o dedičstvo, pôžičku, investíciu, alebo daňové záležitosti. Máte v tomto smere nejaké plány a premýšľate, kedy ich začať realizovať? Prvý a tretí týždeň sú na to ako stvorené. Okrem toho sa budete venovať prevažne intelektuálnym činnostiam - štúdiu, písaniu, publikovaniu, práci s počítačom. K načerpaniu nových síl využijete príjemné zimné dni na výlety, vychádzky a stretnutie s tými, ktorí sú vám najbližší. Príjemné budú najmä dni okolo 26. januára.

Kozorožec (22.12. - 20.1.)

Chytáte druhý dych a na čo siahnete, to sa vám podarí. V priebehu januára vás čaká rušný spoločenský život a koncom mesiaca sa dokonca objaví príležitosť finančne si prilepšiť. Je možné, že prácu vám dohodí váš známy, robiť ale budete musieť vy. Výsledok však bude stáť za to. Až koncom mesiaca obmedzíte spoločenské stretnutia. Dostanete sa do situácie, kvôli ktorej na nejaký čas uprednostníte súkromie. Na ľahké prechladnutie pomôže teplý kúpeľ, horúci čaj či grog alebo varené vínko, dostatok vitamínov a pár dní v pelechu.

Vodnár (21.1. - 20.2.)

Sviatočné dni ste mali dosť času si premyslieť, ako a s kým žiť, kde pracovať a vôbec ako zmeniť svoj život od základov. Nastal čas na "znova a lepšie". Zvážite svoje takmer zabudnuté profesijné sny a plány. Budete mať možnosť, konečne sa k nim vrátiť, a to aj za cenu obetí a prekonávanie prekážok. Podobné otázky si možno položíte už okolo 12. januára, kedy sa v pracovnej oblasti prevalí čosi, čo vás vykoľají. Inak ale tento mesiac môžete natrafiť na veľmi sľubné pracovné príležitosti. Zdá sa, že prichádza vhodná doba začať realizovať nejaký svoj dávny sen a iniciovať alebo oživiť priateľstvo.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Január nebude pre Ryby jednoznačný a nepriehľadnosť osudu visí vo hviezdach. Možno je to dobrá správa a možno nie. Je tu šanca, že sa nečakane dostanete k lukratívnej pracovné príležitosti. Alebo naopak - o takúto príležitosť prídete. Rovnako nie je jasné, či budete vo veľkom štýle zarábať, alebo len míňať. Ak budete investovať, tak najmä do rodiny a do bývania. Ak hľadáte novú prácu, alebo dokonca nové zameranie, popremýšľajte, kde sú vaše skryté rezervy. Nechajte sa pritom viesť svojou intuíciou a pripomeňte si aj povolania, ktoré vás priťahovali v detstve.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma