AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Fotografie ako súčasť dekorácie bytu

Fotografie by mali byť súčasťou každého interiéru či už ste sa rozhodli pre modernejší dizajn bytu, alebo inklinujete viac k tradičným materiálom akým je napríklad drevo. Zachytené spomienky na fotografii dodajú pomyselnú bodku celkovému vzhľadu.
Fotografie ako súčasť dekorácie bytu

Fotografia je dekorácia, ktorá vdýchne bytu život. Už to viac n ie je iba pekne zariadený priestor podľa vašich predstáv, ale z domu sa stáva skutočný domov – miesto, kde dýchajú spomienky. Je len na vás ako zakomponujete fotografie do chodby, obývačky alebo spálne.

Všade tam, kde si chcete pripomínať dôležitých ľudí alebo chvíle vo vašom živote. Vhodným nápadom môžu byť fotoobrazy, ktoré dodajú bytu rodinnú atmosféru a zároveň sú praktickou dekoráciou, pretože oživia steny zívajúce prázdnotou. Ďalším nápadom na zakomponovanie fotografií do dekorácií bytu je fotokalendár, do ktorého si môžete zaznamenávať dôležité stretnutia i udalosti a zároveň si pripomínať najkrajšie chvíle zachytené na fotografiách.

Radi by ste si ozvláštnili posteľ alebo gauč niečím originálnym, čo nenájdete u susedov? Žiadny problém! Vankúš s potlačou fotografie, ktorú si vyberiete podľa vašich predstáv, je originálnou a praktickou dekoráciou, vďaka ktorej sa budete cítiť pohodlne a príjemne.

Viac na www.empikfoto.sk.

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma