AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

FOTO: Najkrajšie svadobné šaty roku 2014

Chystáte tento rok svadbu? Pozrite sa, v akých šatách budete tá najkrajšia nevesta.
FOTO: Najkrajšie svadobné šaty roku 2014

Ak plánujete svadbu v roku 2014 a chcete sa držať najnovších trendov. Určite Vás neprekvapí, keď poviem, že v materiáloch vedie čipka. Čipka so sebou nesie nádych romantiky, elegancie a rafinovanosti. A to predovšetkým v použití čipky po celej dĺžke modelu, ale aj v detailoch.

3-Divina02.jpg3-DSC_3132x.jpg3-Federica01.jpg

Napríklad elegantne zahalených dekoltoch jemnou čipkou, ktorá pôsobia veľmi pôvabne. U niektorých modelov prechádza až do čipkovaných rukávov. Iné zase zdobia krajkové pásky a čipkové lemy, ktoré vyzerajú fantasticky u spodného okraja svadobnej sukne.

Druhým trendným materiálom je kvalitný jemný tyl, ktorý jej v kombinácii s čipkou dáva nádhernú možnosť vyniknúť. Tyl je nádherný predovšetkým u bohatých modelov a perfektne vyzerá na dlhých sukniach, ale aj u krátkych modelov, ktorých tiež pribúda.

3-PET7429.jpg 3-Janette01.jpg3-PET7429 (1).jpg

Tomuto roku bude vládnuť klasická farebnosť svadobných šiat a to v tónoch jemnej čistej bielej a elegantných tónoch ivory. No pre tých z Vás, ktorí sa neboja výrazných detailov a kombinácii farieb. Módnou kombináciou roka a doplnením klasických farieb sú tóny mentolovej, námorníckej, koralovej, svietivo ružovej, fuchsiovej a opäť sa vracia aj bielo čierna kombinácia.

Čo sa týka módnych strihov pre tento rok. Vychádza z dvoch základných a to úzkeho, jednoduchého strihu, ktorý sa rozširuje od kolien. Druhým typom sú bohaté šaty s rôznou dĺžkou korzetu, ktorá ale poväčšinou končí na bokoch nevesty. No nezabúdajme na to, že každej z nás lahodí iný typ strihu a preto vyberajte svadobné šaty predovšetkým podľa svojho citu.

3-IMG_4751.jpg3-Roma01.jpg3-svatebni_saty_AD301_1.jpg

Dôležitým doplnkom každej nevesty je svadobný závoj a prízdoby do vlasov. U svadobných závojov sa opäť opakuje trend čipky, ktorý je v strihu závoja umiestnený po obvode celého lemu závoja. Veľmi módne sú dlhé až troj metrové závoje. Závoj je síce nádherným podčiarknutím celkového vzhľadu nevesty, ale nie každá nevesta sa s ním cítia dobre. Pre tých z Vás, sa odporúčajú živé aj textilné kvety do vlasov, štrasové doplnky, ale aj sieťky, ktoré krásne vyzerajú k hladkým drdolom.

Foto - vseprosvatbu.cz

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma