AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Dojčenie podľa vašich vlastných pravidiel

V prvých mesiacoch života bábätká nepotrebujú prakticky nič iné, iba materské mlieko a kopu lásky. Existujú však mamičky, ktoré nemôžu dojčiť, ale rady by svojim bábätkám aj napriek tomu poskytli cenné materské mlieko. Vďaka prsnej pumpe, vhodným nádobkám na skladovanie a správnej fľaštičke môžu bábätká dostať všetko, čo potrebujú.
Dojčenie podľa vašich vlastných pravidiel

Každá mamička má svoje vlastné potreby a nápady, keď ide o starostlivosť o jej bábätko. Aby tieto potreby bolo možné neustále napĺňať, spoločnosť NUK vyvíja a skúma nové produkty už viac než 60 rokov. Výsledkom sú výrobky inšpirované prírodou, čo bábätkám pomáha v zdravom vývoji a rodičom uľahčuje každodenný život. Veľkú úlohu pritom zohráva naša spolupráca s pediatrami a pôrodnými asistentkami.

Prsná pumpa by mala plniť predovšetkým potreby mamičiek, a tiež aj ich individuálne preferencie. Práve preto má elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense mimoriadne veľký počet možností pre vlastné individuálne nastavenie. Štyri rytmy a intenzitu odsávania možno ľubovoľne voliť a navzájom kombinovať a zvolené obľúbené nastavenie uložiť pomocou tlačidla pamäťovej funkcie.

10.252.130_4008600274735_packaging.png10.252.130_4008600274735_vybalene ON nahled.jpg

Výkonný motor (sací výkon až 330 mbar) prsnej pumpe umožňuje odsať veľké množstvo mlieka za krátky čas. Táto prsná pumpa je nielen účinná, ale aj tichá. Mäkká silikónová prísavka na ergonomicky tvarovanom prsnom nástavci zaručí pohodlné odsávanie.

A okrem toho je praktické, že elektrická prsná pumpa NUK Nature Sense môže odsávať takmer v akejkoľvek polohe a má zabudovanú nabíjaciu batériu, ktorá vydrží 3 cykly odsávania. Vďaka ramennému popruhu ju možno pohodlne prenášať. Súčasťou balenia je aj zodpovedajúca detská fľaštička NUK Nature Sense, čo znamená, že mlieko netreba dopĺňať a kŕmenie sa tak viac podobá dojčeniu. Fľaštičku možno používať aj ako nádobku na skladovanie mlieka.

Viac informácií na: www.nuk.com

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma