AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Aj chrípkové obdobie môžete prežiť v plnom zdraví

Ako každej mamičke, aj Vám nadovšetko záleží na zdraví Vašich drobcov ako aj na zdraví celej Vašej rodiny. Rovnako podstatné je ale aj Vaše zdravie . Vy ste hnacím motorom a zároveň bútľavou vŕbou. Aby ste neprestajne dokázali byť oporou a šíriteľom pohody a starostlivosti v svojej rodine, potrebujete byť vyzbrojená do chrípkového obdobia.
Aj chrípkové obdobie môžete prežiť v plnom zdraví

Váš organizmus denno denne čelí obrovskej psychickej a fyzickej záťaži. Vyčerpaný organizmus ale nie je schopný sám ubrániť sa nečakaným zdravotným komplikáciám. Teraz, keď je chrípkové obdobie v plnom prúde, je pre vás veľmi dôležité pripraviť svoj imunitný systém na zvýšenú záťaž.

Únava, horúčka, pocit zimy, bolesť hlavy, kĺbov a hrdla, suchý kašeľ, upchatý nos a nechutenstvo. Chrípku naozaj vo svojom živote nepotrebujete. Neželaná pracovná neschopnosť, obmedzený kontakt s okolím a málo energie na hru so svojimi drobcami – to sú všetko nepríjemné dôsledky ochorenia. Keď zdravý a aktívny životný štýl nestačí, pomôžte si prírodnou alternatívou a nedovoľte ochoreniu narúšať vaše plány.

BOIRON-OSC-krab-na-web-0.png

Pravidelne užívajte 1 tubičku „Oscilla“ týždenne a buďte Vy a celá Vaša rodina stále pripravení čeliť hrozbe chrípkových stavov, ktoré sú v období od januára do marca všade naokolo vás. Ak začínate pociťovať prvé príznaky chrípky, dajte si 1 tubičku „Oscilla“ čo najskôr a následne jednu tubičku každých 6 hodín. Ak Vás už chrípka skolila, užite ráno a večer 1 tubičku Oscilla.

Oscillococcinum je prírodný liek vhodný pre deti, dospelých ako aj pre tehotné a dojčiace ženy. Oscillococcium tak môže užívať celá rodina. Práve preto ho môžete získať aj vo výhodnom rodinnom balení. Neváhajte si pýtať Oscillococcinum vo vašej lekárni a pomôžte ochrániť Vás a Vašu rodinu aj počas chrípkového obdobia!

04_oscillo_rodinka.png

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma