AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

Abeceda plná zdravia

Dnešný trh ponúka množstvo produktov určených na zdravý rast a vývoj dieťaťa. Zorientovať sa a vybrať ten správny býva náročné. Každá správna maminka chce pre svojho drobca tú najlepšiu starostlivosť. Stavte na slovenskú kvalitu a vyberajte z produktov spoločnosti VULM®, ktoré sú vyrábané vo farmaceutickej kvalite u nás na Slovensku.
Abeceda plná zdravia

Posilnite imunitný systém

Pravidelný príjem minerálov a vitamínov je dôležitý nielen pre dospelých, ale aj pre  správny vývoj dieťaťa. Ovocie a zelenina sú síce chutným zdrojom vitamínov, no pre silnú a odolnú imunitu niekedy nestačia. V prípade, že aj vy chcete posilniť imunitu svojich detí a predchádzať tak starostiam, siahnite po doplnkoch, v ktorých sú v dostatočnom množstve koncentrované potrebné vitamíny a minerály. Sirupy VULM®  sú určené na posilnenie imunitného systému, obsahujú vitamíny, minerály, kalcium, skorocel, hlivu ustricovú, rakytník či materinu dúšku. Stačí si len vybrať ten správny.

Sirupy VULM 03_HQ.JPG

Zdravie pokožky dieťatka

Aj pri výbere detskej kozmetiky by ste mali dbať na správnu voľbu. Vyberajte z takej, ktorá  neobsahuje dráždivé látky a vášmu dieťatku uľaví. Detskú pastu Vulmmed® s upokojujúcim účinkom odporúčajú aj odborníci. Má zvláčňujúci a mierne vysušujúci účinok a je určená na starostlivosť a ochranu detskej pokožky pod plienkou. Po nanesení na povrch kože vytvára ochrannú vrstvu, ktorá chráni pokožku pred nadmernou vlhkosťou, podráždením a zároveň prispieva k jej upokojeniu. Okrem Detskej pasty nájdete pod značkou Vulmmed® aj celý rad kozmetiky, ako Olivový olej a Tekutý púder, určené pre starostlivosť o detskú pokožku. Všetky tieto produkty sú bez konzervačných látok, farbív a parfumov. Detskú kozmetiku Vulmmed® nájdete v sieti predajní DM a Kaufland.

SÚŤAŽ!

Troch z vás odmeníme!

Vyhrajte balíček sirupov VULM na podporu imunity! Odpovedzte na súťažnú otázku: Ktorý zo sirupov vás príjemne prekvapí chuťou pomaranča? Odpoveď hľadajte na www.vulm.sk. Odpovede nám píšte do komentárov na Facebook časopisu Maminka pod článok.

  1. Sirup s hlivou ustricovou Vulm
  2. Sirup B-Komplex Vulm

Vulmmed_DM_Drogerie_skupina_13.jpg

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma