AutoMag.sk SportMag.sk Orbion.sk Maminka.sk DrobecRoka.sk

9 aplikácií, ktoré vám uľahčia materstvo

Potrebujete vedieť, aké vyšetrenia vás čakajú alebo či svoje bábätko správne kŕmite? Stačí vedieť, kam sa prihlásiť a informácie budú ihneď po ruke!
9 aplikácií, ktoré vám uľahčia materstvo

1. BABYCENTER

babycenter-my-pregnancy-today_204x204.jpg

CENA: zadarmo (iPhone, iPad, iPod touch/Android)

Už vyše 35 miliónov mamičiek na celom svete si stiahlo tohto sprievodcu tehotenstvom. Stačí sa zaregistrovať a zadať termín predpokladaného pôrodu. Zakaždým, keď spustíte aplikáciu, sa vám zobrazí, v akom ste týždni a čo sa deje s vaším telom.

2. CINEMAMA

AppIcon-200.png

CENA: zadarmo (iPhone, iPad, iPod touch)

Zaznamenávajte, ako rastie vaše bruško! Vyberte si vhodné miesto a raz začas sa vyfoťte z profilu sama pred zrkadlom, alebo poproste manžela. Na konci tehotenstva vám aplikácia vytvorí video zo všetkých vami vyhotovených fotiek.

3. CANVSLY

mzl.akbfximm.175x175-75.jpg

CENA: zadarmo (iPhone, iPad, iPod touch)

Určite máte doma krabice plné obrázkov na pamiatku. Aplikácia Canvsly vám ich pomôže zorganizovať a roztriediť nielen podľa „maliara“, ale i podľa dáta vyhotovenia. Ako? Vyfotíte kresbu, priradíte ju do zložky dieťaťa, čím vytvoríte individuálnu galériu, v ktorej môžete listovať.

4. DAY ONE

Day One icon.png

CENA: 4,49 € (iPhone, iPad, iPod touch)

Prvý zúbok, úsmev, kašička – zdá sa nám, že na tieto zásadné momenty nikdy nezabudneme. Ale zabudneme! A preto si ich radšej všetky zapisujte. Day One je dizajnovo vyšperkovaná aplikácia a umožňuje vkladať text či fotky.

5. PRVÁ POMOC

images.jpeg

CENA: zadarmo (iPhone, iPad, iPod touch/Android)

Viete, ako sa zachovať v najrôznejších krízových situáciách? Aplikácia má tri kategórie – Naučte sa, Pripravte sa a V núdzi. Obsahuje rady a odporúčané postupy pri rôznych núdzových situáciách. Čo najskôr si túto aplikáciu stiahnite a preštudujte.

6. WOMANLOG

mzl.rkalvszw.png

CENA: zadarmo/Pro 2,69 € (iPhone, iPad, iPod touch/Android)

Možno vám bude pripadať zvláštne mať vo svojom mobile aplikáciu, ktorá sleduje takú intímnu vec, ako je vaša menštruácia. Má to však výhody, napríklad keď plánujete dovolenku pri mori. Verzia Pro tiež obsahuje aj užitočnú funkciu upomienky na antikoncepčnú pilulku.

7. COZI FAMILY ORGANIZER

Amazon-CoziFamilyOrganizer-Featured.jpg

CENA: základná verzia zadarmo (iPhone, iPad, iPod touch/Android/ /Windows tablet)

Organizovanie rodiny je nesporne manažérska práca. Kto nakúpi potraviny? Kto odvezie mladšieho syna do krúžku? Tento rodinný plánovací kalendár vám umožní mať prehľad.

8. BABY MONITOR

mzl.qcpscvki.png

CENA: cena 3,59 € (iPhone, iPad, iPod touch/Android)

Ak máte k dispozícii dva chytré telefóny, iPady či Macbooky, nemusíte si kupovať klasickú elektronickú opatrovateľku. Stačí si na dve zariadenia nainštalovať aplikáciu Baby Monitor 3G. Dokáže prenášať zvuk, video i fotky a funguje aj na Wi-fi.

9. NUTRIATLAS

big_logo_nutriatlas_cz.png

CENA: zadarmo (iPhone, iPad, iPod touch/Android)

Predstavte si, že ste v obchode a chcete dieťaťu kúpiť nejakú sladkosť. Vyberiete vrecúško cukríkov, pozriete sa na zloženie a vidíte hneď niekoľko „éčok“. Sú neškodné, alebo nebezpečné? Nutriatlas vám to umožní ihneď zistiť. Navyše sa dozviete spotrebiteľské informácie o produkte.

  • 24. 9. 2014 14:51 barbora :-))

Maminka na FACEBOOKU

Mamičky najviac zaujíma